Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME.Všichni v POROVNEJ24.CZ děláme maximum pro to, abychom byli zodpovědní vůči okolí a zároveň zachovali dostupnost našich služeb. Pracovníci, kteří mohou pracovat na dálku dostali nařízenou práci z domu již minulý týden ve čtvrtek. ZVÝŠENA HYGIENA NA PRACOVIŠTI A NOŠENÍ ROUŠEK JE ZÁKLAD.

Díky tomu, že s klienty jednáme online nebo přes telefon, tak Vám JSME SCHOPNI ZAJISTIT DOSTUPNOST NAŠICH SLUŽEB i v této složité situaci.

CO VYŘÍDÍTE ONLINE A KAM SE MŮŽETE OBRÁTIT [1]

V dnešní době elektronické komunikace, lze nejdůležitější věci vyřídit i bez nutnosti chodit ven. Co vše je možné zařídit? Na koho se můžete obrátit při vyřízení ošetřovného nebo půjčky pro podnikatele? Podívejte se na přehled v našem článku.

15 TIPŮ CO DĚLAT V KARANTÉNĚ [2]

Období karantény není jednoduché pro nikoho z nás, zkusme ale najít i pozitivní věci. Využijte čas pro sebe a své blízké, můžete se vzdělávat online či zaměřit na své koníčky. Sepsali jsme 15 tipů co můžete dělat doma.

JAK SI VYROBIT ROUŠKU. [3]

Od 19. 3. je nařízeno nosit roušku či jinou ochrannou pomůcku na veřejnosti. Tento krok má pomoci ke snížení šíření koronaviru.

Co dělat, když ji nemáte? Vyrobte si ji pro sebe a třeba i pro lidi, kteří ji potřebují. V článku přinášíme návod, jak si roušku vyrobit.

JAK NAKUPOVAT ZBOŽÍ NA E-SHOPECH [4]

Internetové obchody a doručování zboží v době karantény nejsou nijak omezené. Pokud tedy potřebujete nakoupit nějaké zboží, jedná se o jednu z bezpečných forem nákupu. Navíc díky cashback programu, můžete navíc získat i část peněz zpět.

 

www.porovnej24.cz